امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا ویندوز گاها اجازه خارج کردن امن USB Flash را نمیدهد؟
#1
به تب بهترین روش خارج ساختن USB Flash از طریق کلیک کردن بر روی آیکون Flash و خارج ساختن آن بصورت امن با ابزار Safe Remove Hardware and eject Media می باشد، اما خوب گاهی اوقات پیش خواهد آمد که ویندوز اجازه خارج ساخت USB Flash را بصورت امن نمی دهد که این طور مواقع ممکن است به دلیل اجرای برنامه یا باز بودن فایلی از روی Flash باشد که بایستی برنامه ها و یا فایل های که از روی Flash Disk در حال اجرا و یا باز هستند بسته شده و مجددا سعی در خارج ساختن امن فلش دیسک کرد. اگر ویندوز به هر دلیل امکان بستن فایل یا برنامه ی را ندهد می توان از Task manager ویندوز برنامه یا فایلها را End Task و دوباره سعی در خارج ساختن فلش دیسک کرد.
در صورتیکه این کار نیز منجر به خارج ساختن فلش دیسک نشد بایستی ویندوز را در مرحله بعد Logoff و مجددا Logon کرد و این عمل را تکرار کرد.
در نهایت می توان از راه اندازی یا خاموش کردن ویندوز در جهت خارج ساختن بصورت امن فلش دیسک کرد.
توجه داشته باشید به هیچ عنوان زمانیکه ویندوز در حال Read or Write فایل از فلش دیسک می باشد خصوصا در زمان Write یا کپی کردن، بدون Safe Remove فلش را از پورت USB خارج نسازید، البته در این طور مواقع به هیچ عنوان نمیشود فلش دیسک را حتی بصورت Safe Remove خارج ساخت چرا که توضیح دادیم که ویندوز در زمان اجرای برنامه اجازه خارج ساختن امن را نخواهد داد.بدانید که این عمل ممکن است باعث از کار افتادن فلش دیسک شود و دیگر توسط ویندوز قابل شناسایی نباشد.

[عکس: 1435237366.png]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان