امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۱۰ سیستم عامل برتر هکرها
Kali Linux
Kali LinuxKali Linux یکی از توریع های لینوکس است که توجه اکثر هکر ها را به خود جذب کرده ، این سیستم عامل قدرتمند با نماد اژدها به جای سیستم عامل بک ترک نشسته و بیشتر برای تست نفوذ استفاده می شود. این توزیع به پشتوانه ی Debian منتشر شده و حتی از روی usb فلش هم قابل اجراست.

BackBox
این توزیع لینوکسی بر اساس اوبونتو است و مخصوص تست نفوذ. مملو از ابزارهای تحلیل اطلاعات در شبکه. نسخه رومیزی آن شامل مجموعه ای کامل از ابزارها برای تست امنیت و هک اخلاقی است.

Samurai Web Security Frameworkاین توزیع لینوکسی در واقع از قبل برنامه ریزی شده تا یک محیط تست نفوذ وب را شبیه سازی کند. بهترین توزیع برای یادگیری تمرینات تست نفوذ وب.

Parrot-Sec Forensic OSاین توزیع امنیتی مخصوص تست نفوذ ، بازرسی قانونی ، مهندس معکوس ، هک ، رمزنگاری و … است بر اساس دبیان توسعه یافته است.

Bugtraqیک توزیع متفاوت برای تست نفوذ. حتما مستندات آن را بخوانید.

Nodezeroتوزیعی دیگر بر مبنای اوبونتو مخصوص تست نفوذ

Deftتوزیعی سفارشی شده بر اساس اوبونتو بیشتر مناسب برای بازرسی قانونی و جرم شناسی

Pentooنسخه بر مبنای جنتو مخصوص تست نفوذ.

Cyborg Hawk
نسخه ای قوی ، زیبا و حرفه ای مخصوص تست نفوذ.

پاسخ
ماشاءا... اينهمه و عجب ابزارهاي دگرگون سازي.  Confused
پاسخ
(19-01-2016، 01:34 AM)naderi نوشته: ماشاءا... اينهمه و عجب ابزارهاي دگرگون سازي.  Confused

دقیقن

توی بحث نفوذ و هک
یکی از قوی ترین ابزارها همین کالی هستش واقعا عالیه البته یک ابزار دیگه ای داریم که استفاده از اون توی ایران جرم هست و متاسفانه اب خنک رو در پی داره اسمش الان در ذهنم نیست ولی حتما در موردش مینویسم یه مطلب
شاید جالب باشه براتون
پاسخ
جالبه خيلي مشتاق هستم بيشتر بدونم هر چند تخصصي در اين خصوص ندارم اما خوب هيجان داره.  Cool
پاسخ
(19-01-2016، 01:41 AM)naderi نوشته: جالبه خيلي مشتاق هستم بيشتر بدونم هر چند تخصصي در اين خصوص ندارم اما خوب هيجان داره.  Cool

اتفاقا دونستن بحث هایی از امنیت به نظر من یلی لازم هست برای خیلی از مردم و ماهایی که تحصیل توی زمینه فناوری داریم
جون واقعا دید رو نسبت به خیلی چیز ها عوض می کنه

فقط بحث استگانو گرافی به صورت تخصصی و بایند  و ... خیلی شیرینه و خیلی جالب
که مجال بشه مفصل توضیح میدم
پاسخ
(19-01-2016، 01:44 AM)rezadhn نوشته:
(19-01-2016، 01:41 AM)naderi نوشته: جالبه خيلي مشتاق هستم بيشتر بدونم هر چند تخصصي در اين خصوص ندارم اما خوب هيجان داره.  Cool

اتفاقا دونستن بحث هایی از امنیت به نظر من یلی لازم هست برای خیلی از مردم و ماهایی که تحصیل توی زمینه فناوری داریم
جون واقعا دید رو نسبت به خیلی چیز ها عوض می کنه

فقط بحث استگانو گرافی به صورت تخصصی و بایند  و ... خیلی شیرینه و خیلی جالب
که مجال بشه مفصل توضیح میدم

البته،بسيار هم عالي. منتظر بحث هاي شيرين امنيتي شما هستيم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان