امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی استفاده از اینترنت محل کار در منزل
Exclamation 
با عرض سلام و ادب
سؤال این حقیر اینه که اینجانب در مغازه ام  یک خط adsl از یک شرکت دارم و در خانه یک خط adsl از مخابرات ، حالا من میخام در خانه از اینترنت مغازه استفاده کنم مسافتمم زیاده چگونه میتوانم با تشکر(  البته در مغازه فقط یک مودم دارم  همچنین برای انتقال تصویر دوربینهای مدار بسته موجود در مغازه من یک آی پی استاتیک خریدم که توسط آن در خانه دوربینهای مدار بسته مغازه را چک میکنم) حالا میخواهم بدانم برای استفاده از اینترنت مغازه در خانه چیکار کنم با تشکر
پاسخ
اگر بخاطر اینکه سرعت اینترنت محل کار شما بالاتر هست میخواهید استفاده کنید بهترین راه و کم هزینه ترین استفاده از ریموت هست.اگر میخواهید نقل و انتقال فایل هم با سرعت بیشتر و ایمن تر داشته باشید استفاده از v.p.n هست.که میتونید از مرکز مخابراتی یا شرکت isp درخواست راه اندازی کنید که البته معقول نیست بخاطر دو سیستم.
پاسخ
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز . چگونه از ریموت استفاده کنم؟ با چه وسیله ای؟ چون میخواهم از اینترنت استفاده کنم
 با تشکر دوباره
پاسخ
(30-01-2016، 09:49 PM)omidhorami نوشته: با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز . چگونه از ریموت استفاده کنم؟ با چه وسیله ای؟ چون میخواهم از اینترنت استفاده کنم
 با تشکر دوباره
شما میتونید از فیلم آموزشی که در خصوص ریموت دستتان خود ویندوز در سایت پارسیا تهیه شده دیدن و آنرا دانلود کنید.
فیلم آموزش ریموت دسکتاپ ویندوز (Remote Desktop Connection):
http://parsia.net/windows-remote-connection/
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان