امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریکاوری فیلم
با سلام
دوستان کسی نرم افزار خوبی داره که بتونه فایل فیلم پاک شده رو سالم ریکاوری کنه. یک فایل خیلی مهم از رو سیستمم حذف شد.
هر نرم افزاری استفاده کردم بر میگردونه فایلو. ولی باز نمیکنه. اگه کمکم کنید ممنون میشم
با تشکر
پاسخ
(13-07-2016، 11:51 AM)mdf177 نوشته: با سلام
دوستان کسی نرم افزار خوبی داره که بتونه فایل فیلم پاک شده رو سالم ریکاوری کنه. یک فایل خیلی مهم از رو سیستمم حذف شد.
هر نرم افزاری استفاده کردم بر میگردونه فایلو. ولی باز نمیکنه. اگه کمکم کنید ممنون میشم
با تشکر

میتونی از نرم افزار Get Data Back استفاده کنید. لینک آموزش نرم افزار رو هم در سایت پارسیا میتونید (لینک زیر)ملاحظه کنید.
فیلم آموزش بازگرداندن اطلاعات حذف شده با Get Data Back - See more at: http://parsia.net/restore-deleted-files-...WlRBb.dpuf
پاسخ
ضمنا دقت داشته باشید زمانیکه یک فایل رو به اشتباه از درایوی پاک می کنید به هیچ وجه نباید در آن درایو چیزی رایت کنید (کپی). چون احتمال بازگرداندن فایل تقلیل پیدا می کنه.
پاسخ
(13-07-2016، 06:03 PM)Karamzadeh نوشته: ضمنا دقت داشته باشید زمانیکه یک فایل رو به اشتباه از درایوی پاک می کنید به هیچ وجه نباید در آن درایو چیزی رایت کنید (کپی). چون احتمال بازگرداندن فایل تقلیل پیدا می کنه.

سلام. اینو داشتم و استفاده کردم جواب نداد
پاسخ
سلام
نرم افزار Magic Uneraser بی برو برگشت مشکل رو حل خواهد کرد
از امکان DEEP RECOVERY استفاده کنید

با همین برنامه 60 گیگ اطلاعات ریکاوری کردم بدون مشکل
موفق باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان